Konuklarımızdan en çok gelen sorulara hızlı cevaplar

 

Oda Fiyata neler dahil?

Oda tipinin içerisinde yer alan (i) info bilgisinin üzerine mouse getirdiğinizde sıralanan oda özellikleri içerisinde oda fiyatına dahil olan hizmetler ve ekstra hizmetler detaylı olarak belirtilmektedir. Kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği gibi kalemlerin fiyata dahil olup olmadığını seçmiş olduğunuz oda tipinin pansiyon bilgileri sütunundaki metinde göre bilirsiniz. Bu bilgi ayrıca rezervasyon onay e-postanızda ve oturum açtığınızda hesabınızda görülmektedir. hesabınız yoksa buradan oluştura bilirsiniz. 

 

Polotatil.com'da gösterilen fiyatlar kişi başınamı oda başına mı?

Akıllı rezervasyon motorumuza girmiş olduğunuz tarih aralığı, kişi sayısı ve çocuk yaşlarına göre size onlarca global oda toptancısı arasından girmiş olduğunuz bilgilere göre en uygun fiyatlı odanın tüm kalış süresi boyuncaki toplam fiyatı gösterir. 

 

Vergiler konaklama fiyatlarına dahil mi?

Genellikle aksi belirtilmediği sürece seçilen oda tipine tüm vergiler dahil fiyatları size gösteririz, otel tarafından sizden konaklamanız sırasında ekstra bir vergi talep edilemez. Bazı durumlarda yurtdışı otel konaklamalarında tarihi şehir merkezinde bulunan otellerde ekstra şehir vergisi rezervasyon fiyatının dışında tutularak otel tarafından tahsil edilir. Bu bilgiyi rezervasyon onay sayfasında görüntüleye bilirsiniz. 

 

Kahvaltı fiyata dahil mi?

Bu otele seçilen oda tipine bağlıdır. Dahil olup olmadığını kontrol etmek için oda adının yanındaki açıklamaya bakın. Dahil değilse hizmetin mevcut olup olmadığını ve varsa ileve ücretleri görmek için otel oda fiyatları içerisinde yer alan diğer oda tiplerini kontrol edin. 

 

Oda  tipinin yanındaki üstü çizili fiyat ne anlama geliyor?

Otel tarafından konaklama yapacağınız tarihteki gerçek fiyat üstü çizili olarak, indirimli fiyat ve indirim oranı kırmızı renkte gösterilmektedir. şayet bu şekilde bir otel fiyatı görüyorsanız online bir indirim fırsatı yakaladınız demektir kaçırmayın rezervasyonunuzu hemen yapın, oteller tarafından bu tip indirimler sınırlı sayıda oda için verilir. 

 

Polotatil.com otel rezervasyonlarımız için özel indirimler uyguluyormu?

Belirli dönemlerde oteller ile özel anlaşmalar ve indirimler alarak sitemize üye olan misafirlerimize %60 varan indirimli konaklama imkanı sağlamaktayız, bu indirimleri göre bilmek için lütfen sitemize üye olmayı unutmayın. özel indirimlerin dışında size sunmuş olduğumuz fiyatlar bir çok ülke ve şehirde konaklama tarihlerinizde var olan en iyi fiyatlar olacaktır.

 

Uçak bileti fiyatlarına vergiler ve hizmet bedeli dahilmi?

Dünya genelinde 500 ün üzerinde tarifeli ve chartır havayolu şirketinin tüm vergiler ve hizmet bedeli dahil fiyatlarını arama yaptığınızda göre bilirsiniz. 

rezervasyon sırasında ekstra hizmet bedeli ve vergi süprisleri ile karşılaşmadan güvenli bir şekilde ödeme yaparak biletinizi alabilirsiniz. 

 

Transfer fiyatları neden ucuz çıkıyor?

Seyahat maliyetlerinizi düşürmek için dünya genelinde onlarca güvenilir transfer firması ile çalışıyoruz, Amerikadan kıta Avrupasına, Asyadan, Afrikaya kadar güçlü güvenilir iş ortaklarımız sayesinde en iyi fiyatları alıyor üzerine hiç bir ek maliyet koymadan sizlere sunuyoruz, bütçenize en uygun transfer seceneğini güvenle alabilirsiniz. 

 

Uçak bileti, Otel ve Transfer rezervasyonumu aynı anda yapabilirmiyim?

Polotatil.com sepet mantığı ile çalışmaktadır, sepete eklemiş olduğunuz ürünler 30 dk boyunca sepette tutulur aynı anda sepete birden fazla ürün ekleyerek tek seferde tüm ürünlerin satın almasını gerçekleştire bilirsiniz. 

 

 

Call Center