Konuklarımızdan en çok gelen sorulara hızlı cevaplar

 

Ön ödemeyle veya depozitoyla rezervasyon yapabilirmiyim?

Konaklamanızdan önce tesislerimizden bazıları depozito olarak da bilinen bir ön ödeme isteye bilir. Bu ön ödeme rezervasyonun toplam tutarı olabileceği gibi sadece bir kısmıda olabilir. Kalan tutar ise tesiste konaklarken ödenir. 
*Ancak bazı tesisler için herhangi bir depozite gerekmez ve tutarın tamamını konaklarken tesiste ödersiniz. Daha fazla bilgi için rezervasyon onayınızdaki ödeme koşullarını kontrol etmenizi rica ederiz.

 

Kredi kartımdan kim ne zaman ücret alacak?

Rezervasyon sırasında aksi belirtilmediği sürece, kredi Kartınızdan ücret almayla sorumlu taraf Kanunlar gereği rezervasyon yaptırmış olduğunuz seyahat acentesidir, rezervasyonunuzu yaparken kredi kartınız ile sistemimiz üzerinden 12 taksit avantajı ile toplam rezervasyon tutarınızı ödeye bilirsiniz. 

 

Hangi Ödeme yöntemleri kabul ediliyor?

Polotatil.com'da yer alan seyahat ürünleri için kredi kartları en çok kullanılan ödeme yöntemidir, kredi kartı kullanmayan misafirlerimiz için havale ve eft ile ödeme seçeneklerimizde mevcuttur. şayet bu ödeme yöndemlerinden hiç biri sizin için uygun değilse, alternatif ödeme yöntemi olarak konaklamak istediğiniz tesis kapıda ödemeyi kabul ediyorsa otele girişte ödeme yapabilirsiniz, konaklama biriminin kabul ettiği ödeme türlerini rezervasyon onayınızda belirtilecektir. Bazı durumlarda kurumsal çalışmakta olduğumuz şirketler için cari hesap açılarak fatura karşılığı vadeli çalışılmaktadır.

 

Rezervasyonumun ödeme koşullarını nereden görebilirim?

Ödeme koşulunu rezervasyon onayınızdaki fiyat bölümünden görebilirsiniz. bu bölümden ayrıca fiyat dökümü, iptal ücretleri, iptal tarihi opsiyonu ve kabul edilen ödeme yöntemleride yer alır. 

 

Kart Bilgilerimi vermem güvenlimi?

Rezervasyon sırasında tüm bilgilerinizi girdikten sonra bankalara ait 3d secure ile korunan ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz, ödeme yapmak istediğiniz kredi kartınızdan çekilecek tutarla ilgili bankaya kayıtlı olan cep telefonunuza bir şifre gelir gelen şifreyi ödeme sayfasında bulunan alana girmeniz halinde ödemeniz güvenli bir şekilde çekilerek rezervasyonunuz tamamlanmış olur. Rezervasyonunuzu garanti altına almak ve ücret artışlarından etkilenmemek için ödeme yapmanız gerekmektidir, çoğunlukla tesisler ödemesini almadıkları odalar için ücret artışı ve kur farkı talep ederler.   

 

 

 

Call Center